0

Anneler Gününde Annenize Hangi Hediyeleri Neden Seçersiniz?

Anneler günü geliyor, hediyeniz hazır mı? Peki, ona bu anneler günü için ne aldınız ya da ne almayı planlıyorsunuz? Anneler gününde annelerimize alacağımız hediyelerle ilgili yüzlerce mit olabilir. Ama bize soracak olursanız annenize alacağınız hediyeyi netleştiren en iyi belirleyici annenizin huyuna - suyuna yönelik hediyeler olmalı. 


Örneğin bu konuda anneniz; duygusal bir kadın mı, eli maşalı bir dominant mı yoksa geçmişe dönük yaşayan retrovari bir kadın mı bunlar çok önemli ve belirleyici kavramlardır. 


Bu konuda duygusal annelere alınabilecek olan inci takılar, vintage tasarımlı resim çerçeveleri ya da kristal bardak takımları duygusal yönde hisli annelere ve naif ürünlere düşkün annelere verilebilecek en güzel ürünlerden olabilir. 


Öte yandan babanızdan da baskın, evin hakimi kıvamında dominant bir kadınsa, ona gücünü simgeleryen özel mesajlı ürünlerden de alabilirsiniz. Örneğin; üzerinde ‘işte evimizin hakimi’, ‘terlik geliyor’ , ‘güç sende’ yazan anne terliklerinden, merdanelerden, baskılı yastıklarından ya da  mutfak önlüklerinden alabilirsiniz. 
Ama o geçmişe dönük yaşayan bir anneyse elbette işler değişir. O zaman annenize; vintage foto albümlerinden, nostaljik anne ayakkabılarından, retro takılardan ya da çantalardan hatta şapka – takı aksesuarlarından alarak onu mutlu edebilirsiniz. 


Belki de o dünyanın en neşeli annesidir. O zaman her türlü şaka kaldıran niteliklerde bir annedir kuvvetle muhtemel. Siz en iyisi mi bu neşeli anneye; mesaj baskılı renkli bardaklardan, resimli duvar saatlerinden, her zaman kendini genç hissedeceği bakım ürünlerinden ya da makyaj setlerinden alın deriz. 

Yorumlar 0 yorum