0

Günümüzde Pembe Panjurlu Evlilikler Mi Yoksa Artık iPhone Marka Telefonlu Duygusu Az İlişkiler Mi Yükselendir?

Evlilik yuva kurmanın temel şartıdır. Evlilik olmadan sağlıklı bir aile hayatı tesis edilemez. Günümüzde insanlar arası ilişkilerin dinamikleri maalesef hızla değişmektedir. Duygular yerine çıkarların esas alındığı ihtiyaca yönelik ilişkiler moda haline gelmiştir.

Pembe Panjurlu evliliklerin modasının geçtiği tam olarak söylenemez. Hala daha böyle düşünen, şirin ve güzel bir yuva kurmak için çabalayan insanların var olduğunu biliyoruz. Kendilerini evliliğe hazırlayan sorumluluk sahibi insanlar yuvalarını da açıkçası özen göstererek kuruyor. Fakat günümüzde evliliklerin hep böyle olduğunu söylemek de hayalcilik olur. İnsanların birbirinden beklentileri gün geçtikçe farklılaşmaktadır.


İletişim araçlarının yaygınlaşmasıyla birlikte evliliklerin de bundan etkilenmemesi kaçınılmaz olurdu. Artık Facebook, Instagram gibi uygulamalar sayesinde çok rahatlıkla her yerden insanla tanışmak mümkün. Bu hız aynı zamanda evliliklerde ve ilişkilerde problemleri de beraberinde getiriyor. Evliliklerin güven duygusu zedelendiği gibi ilişkiler de iPhone ilişkileri haline dönmüş durumda. İnsanlar rahatlıkla birbirini eskitebiliyorlar. Ya da hayatın tadını çıkarmak yerine bunu insanlara fotoğraflayıp göstermek moda haline geldi. Bu da birlikte yaşanılan anların keyfini ve mutluluğunu yaşamak yerine beğeni almaya çalışan bir rekabet içine girmesine neden oluyor insanların. 

Artık telefon ve internet odaklı duygusu az ilişkilerin moda olduğunu söyleyebiliriz. Günümüzün ayıbı mı yoksa bizlerin mi ona da siz karar verin.

Yorumlar 0 yorum