0

Hollywood'un Ünlü Aşkları

Evlilikler, ilişkiler, aşklar… Bazen fırtınalı, bazen durgun bir deniz gibi. Filmlerini izlediğimiz, hayranı olduğumuz ünlülerin gerçek aşk hayatları da en az filmlerdeki kadar renkli ve inişli çıkışlı. Şuan kimisi evli, kimisi çoluk çocuğa karışmış olsa da, biz onları akıllara kazınan eski aşkları ile tanıyoruz.  Gelin birlikte Hollywood yıldızlarının unutulmayan ve çok yakıştırılan çiftlerini tekrar hatırlayalım.

Johnny Depp - Kate Moss

Biri sinema dünyasının en yakışıklı ve çekici erkeği, diğeri moda dünyasının gelmiş geçmiş en iyileri arasında gösterilen bir süper model. Klasik yakışıklı erkek ve güzel kadın birlikteliği dersek haksızlık etmiş oluruz. Asi ve marjinal tavırları ile 90’lı yılların çılgın ruhuna hitab eden bir birliktelikti onlarınki… 4 yıl sonunda birlikteliklerini noktalamış olsalar da, hala en çok konuşulan ve gençlere ilham olan çiftlerden kendileri.

Brad Pitt - Angelina Jolie

Sinema dünyasının bizlere kazandırmış olduğuna çok sevindiğimiz diğer bir isim de hiç şüphesiz Brad Pitt. Dünya üzerinde kadınların en beğendiği oyunculardan kendisi. Haliyle kendine yakışır bir eş bulması hiç de şaşırtmadı. Herkes Jennifer Anniston ile evlenecek gözü ile bakarken, Brad Pitt Angelina Jolie ile uzun sürecek bir birlikteliğe adım attı. Dünyanın en yakışan ve popüler çiftiydi onlar. Ancak ne var ki, 6 çocukla taçlandırdıkları evlilikleri de onları kurtarmaya yetmedi ve 10 yılın sonunda boşandılar. Yine de Hollywood dünyasının hala Brangelina’sı onlar.

David - Victoria Beckham

Hollywood çifti olmasalar da, David Beckham sahalarda fırtınalar estirmiş yakışıklı bir futbolcu, Victoria Beckham ise eski Spice Girls grubunun üyelerinden bir tanesiydi. 17 yıllık evlilik hayatları ve 4 çocukları olmasına rağmen ilişkilerini ilk günkü gibi yaşıyorlar. Yani aslında bütün ilişkilerin hazin bir sonu yok! En çok yakıştırılan çiftler arasında zirveyi zorlayan ve tüm dünyanın gıptayla baktığı bu çifte biz de ömür boyu mutluluklar diliyoruz. 
 

Yorumlar 0 yorum