0

Ünlüler Evlilikte Neden Başarılı Olamıyor?

Gün geçmiyor ki destansı bir şekilde başlayan ve evlilik ile devam eden ünlülerin aşklarının bittiğinin ve boşandıklarının haberi duyulmasın. Peki sizce ünlülerin evlilikleri neden başarılı olmuyor? Bu sorunun cevabını sizler için araştırdık ve eminim sizde bu nedenler okudukça bize hak vereceksiniz. 


1-Her şeyden önce bir gerçeğe dikkat çekmek gerekiyor boşanma oranının çok artmış olması. 
Yani sadece ünlüler değil etrafınızda mutlu bir evliliği olduğu sandığınız çiftlerinde boşanma haberlerini daha sık alır oldunuz değil mi? İşte bu nedenden de ünlüler de daha çok boşanıyor ve hatta neredeyse hiç biri evlilikte başarılı olamıyormuş gibi görünüyor.


2-Duydukları yüksek özgüven hissi ve egolarının olması da onların evlilikte başarılı olmalarını engelliyor. 
İş hayatında ki başarı ve gördükleri ilgi onları hoş görüsüz olmaya itiyor ve sıradan insanlar için küçük nedenler onlar için boşanma sebebi olabiliyor. 

3-İşlerinin yoğun olması
İş hayatları oldukça yoğun olan ünlülerin çalışma saatlerinin de uzun olması ile çiftlerin birbirlerine ayırdıkları zaman kısalıyor ve bu durumda çiftlerin arasının açılmasına ve ortak yaşamında bitmesine neden oluyor.

4- Popülaritelerinin Azalması
Bu oldukça önemli bir etken aslında çünkü bekar bir ünlüyken genç kızların ya da erkeklerin çok fazla ilgi gösterdiği ünlüler evlendiklerinde bu ilginin azaldığını fark ediyorlar. Bu durumda da eski popüler ve çok arandıkları günleri özlemeye başlıyorlar. Ünlü olmanın ve ilgi görmenin bağımlılığı da onları boşanmaya itiyor.

5- Ünlü olduktan sonra yeni aşklara yelken açıyorlar
Ünlü olma yolunda ilerlerken yanlarında olan eşleri ünlü olduktan sonra onlara sıradan geliyor ve gördükleri ilgi ile de ilk iş eşlerinden boşanarak daha hareketli bir hayat yaşamaya başlıyorlar. Onların her zaman yanında olan eşlerini ise arkalarında bırakıyorlar.

6- Ünlülerin arasında da kültür farkı oluyor
Tek ortak yönleri ikisinin de ünlü olması olan çiftler aşkın ilk o tozpembe günleri geçtikten ve evliliğin sıradanlığı yaşanmaya başlandığında ortak noktalarının olmadığını fark ediyor ve boşanıyorlar. Bunlar en çok dikkat çeken boşanma sebepleri ünlüler için ama elbette her birinin farklı bir hikayesi var.

Yorumlar 0 yorum