Afrodizyak - Mağaza

Hayatınıza Renk Katacak İç Giyimlerle Afrodizyak Etkisi

Kadınlar hayatlarına renk katmaktan ve eşleriyle güzel vakit geçirmekten çok hoşlanırlar. Ayrıntılara çok dikkat ederler. Kılık kıyafetlerine, iç giyimlerine ve aksesuarlarına çok özenirler. Her şeyin en iyisi olsun isterler. Güzel, heyecanlı ve mutlu bir ilişki için bazı ufak heyecanlara ve kıpırdanmalara gerek vardır. Bu heyecanlara ulaşmak çokta zor değildir. Her kadın ne yapması gerektiğini çok iyi bilir. Bir kadının kendini eşiyle birlikte ya da eşinin yanında özgür hissetmesini sağlayacak çok özel iç giyimler ve bunları tamamlayan aksesuarlar üretilmektedir. Bundan yıllar öncesine gidelim ve iç giyimin hayatımıza nasıl girdiğine, yatak odalarımızı nasıl renkli hale getirdiğine bir bakalım. Antik Roma da kadınlar iç giyimi bir statü olarak görmektelermiş. O zamanlar bu zamana göre daha farklıymış. Küçük göğüs, geniş kalça modaymış. Bu yüzden kadınlar ağrıtan, sıkan dar korselerin içine girerlermiş. Göğüslerini küçük göstermek istedikleri için ayrıca bir şey kullanmazlarmış. Korselerden önce de düz deriden veya ketenden tunik şeklinde giysiler giymişlerdir. Daha öncesine gidersek hareketlerini kısıtlayan, çelikten ağır korseler giymişlerdir. 1890 zamanlarında artık bir değişimler olmaya başlamıştır. Dantelli jartiyer şeklinde iç çamaşırları üretilmeye başlanmıştır. İlk başta sadece sağlıklı olması için kullanılan iç çamaşır belli bir süre sonra erkekler tarafında da dikkat çekmeye başladıkça kadınların hoşuna giderek, seksi iç giyim şekli almıştır. Zaman geçtikçe çeşitli seksi iç giyimler türemiştir ve bununla birlikte fantezi iç giyim de ortaya çıkmıştır. Bazı kadınlar bu ürünleri almaya çekiniyor ya da eşlerine kendilerini açıkça gösteremiyorlar. Fakat kendilerini daha iyi hissetmek için ve eşlerini etkilemek için çok iyi bir yöntemdir.

Her kadının dolabında yer alması gereken sütyenler ve külotlar vardır. İç giyim çeşitleri oldukça fazladır ve çoğu seksi olarak afrodizyak etkilidir. Sütyen çeşitleri; dolgulu sütyen, straplez sütyen, push-up sütyen, dekolteli sütyen ve çok amaçlı sütyenler şeklinde ayrılmaktadır. Kumaşları ve renkleri seksiliği daha çok arttırmaktadır. Kendinize en uygun rengi ve eşinizi baştan çıkartacak modeli seçip kullanabilirsiniz. Kumaş türleri de oldukça çeşitlidir. Saten, dantelli, kadife, deri seçimler yaptığınızda afrodizyak etkili bir sütyen kullanabilirsiniz. Külotlar da aynı şekilde birçok çeşitte mevcuttur. Slip külot, brazilian külot, string külot (tanga), hipster külot çeşitlerindendir. En seksi külotlardan biri de string (tanga) külotlardır. Her kadın tanga kullanmak istemeyebilir. Eğer tercih ediyorsanız da pamuklu olmasına özen göstermelisiniz. Pantolonlarınızın altında iz bırakmaz ve çok kullanışlıdır. Kullanan kişiler de kullandıktan sonra normal külotları tercih edemiyorlar. Vajina sağlığı açısından külot seçimi oldukça önemlidir. Pamuklu iç çamaşırları giymek çok seksi olmasa da sağlık açısından önemlidir. Seksi bir renkte dantelli pamuk bir iç çamaşırı seksilikte katabilir. İç çamaşırı seçiminizi yaparken bedeninizi iyi bilmesiniz. Yoksa göğsünüze bol bir sütyen veya dar bir sütyen giymeniz hem seksi durmaz hem de rahat hissettirmez. Aynı şekilde vajinanızı sıkan bir külot sağlığınız açısından kötü sonuçlar doğurabilmektedir. Bol bir külotta hiç seksi durmayacaktır. Bu yüzden kendinize en uygun iç çamaşırını seçmelisiniz.

İç giyimden sonra en önemli bir diğer iç giyim de fantezi iç giyimdir. Fantezi iç giyim kadınların kendilerini daha iyi hissetmek için giydikleri seksi, cazibeli bir iç giyim türüdür. Bu iç giyime dâhil olan giyimler babydoll, büstiyer, jartiyer ve vücut çorabıdır. Fantezi giyimler 18. Yüzyıl ile birlikte günümüze kadar gelmiştir. Bu giyim tarzını tercih etme sebeplerinden diğerleri ise, partnerlerini özel hissettirmek ve kendilerini partnerlerine beğendirmek arzusudur. Kadınlar doğaları gereği her zaman her ortamda beğenilmek isterler. Aynı şekil yatak odalarında ve evlerinde de eşleri tarafından çok beğenilmek isterler. Eşlerinin o an başka bir kadını düşünmeyeceğini bilmek ve dünyanın en güzel kadınıymışsınız gibi hissettirmesini fantezi giyimle sağlayabilirsiniz. Seks hayatınızı canlı hale getirmek, eşinizle aranızda ki etkileşimi de arttırarak mutlu bir ilişkiniz olmasını sağlar. Fantezi gecelikler ile kadınlar bu ihtiyaçlarını karşılarlar. Partneri mutlu etmek ise önemlidir. Bazen karşılık beklemeden bir şeyler yapmak gerekir. Sıcak bir gülümseme veya güzel bir yemek bunu başarabilir. Fakat farklı heyecanlar ve farklı zevkler ile eşinizi baştan çıkartıp mutlu edebilirsiniz. Böylece fantezi gecelik ve fantezi iç giyime olan talepte artmıştır. Durum böyle olunca çeşitlerde fazlalaşmıştır. Bir diğer seksi iç giyim büstiyerdir. Büstiyerler göğüs ile birlikte bel ve sırtıda kapatmaktadır. Değişik modelleriyle seksi bir görüntüsü vardır. Artık yeni moda anlayışında gece kıyafeti yerine de geçmiş bulunmaktadır. Diğer bir ürün ise vücut çorabıdır. Vücut çorabı erkeklerin de gözdesidir. Kadınlar da kullanmaktan oldukça hoşnutturlar. Vücut çorabı farklı modellerde mevcuttur. Göğüs ve sırt bölgesinden kolayca açılacak şekilde tasarlanmıştır. Farklı ölçüleri de mevcuttur. Farklı ölçülerde ve farklı renklerde hazırlanan file modeller kadınlar tarafından en çok ilgi gören model olarak gösterilmektedir. Uzun kollu vücut çorabı modelleri pantolon ve gömlek içine kullanılır ve seksi bir görünüm vermesi sağlanır. Sadece ağ kısmı açık değildir, kenarları açık model, komple göğüs açık olan ve dekolte bölgesinin de açıkta olan modeller bulunmaktadır. İlk gördüğünüz de gözünüze küçük gözükebilir. Fakat diğer çoraplar gibi esnektir. Her bedeni mevcuttur. Dantelli ve birçok farklı şekilde modelleri mevcut olduğundan giyerken fazla zorlamazsanız, bedeninize göre bir ürün alırsanız zarar gelmesi uzun sürer. Gelinler içinde gelinlik altına beyaz bir vücut çorabı kullanılabilmektedir.

Fantezi iç giyimin olmazsa olmazı jartiyer modellerdir. Jartiyer çok seksi ve erkeklere afrodizyak etkisi veren bir modeldir. Her kadının yatak odasını renkli hale getirebilmektedir. Rengârenk bir ilişki için fantezi gecelikler giymekten korkmamalısınız. İçinizde ki vahşi veya masum kadını çıkarmalısınız ve kendinize en yakışan modeli tercih etmelisiniz. Jartiyer modeller de birbirinden farklı birçok şekilde mevcuttur. İlk olarak Orta Çağda Avrupa da kullanılmıştır. O zamanlarda şöyle bir ınanış varmış; bekâretin önemli olduğu dönemlere denk gelmiş ve gelinin kızlığını bozma ritüeli için damat gelinliğin altına giyilmiş jartiyeri düğüne gelen misafirlere fırlatırmış. Günümüze kadar gelen bir ritüel olarak gelinler gelinliklerin altına jartiyer giymektedir. Fakat bizim ahlak anlayışımıza göre gelen misafire böyle bir hareket yapılamaz. Sonuç olarak böyle bir hikâyesi de vardır. Seksi ve ateşli görünmek için vücut tipinize göre doğru ürünü tercih etmelisiniz. Jartiyer modeller yüksek bel, düşük bel ve bel hizasında olan şekilde ayrılmaktadır. Zayıfsanız yüksek bel ve düşük bel tercih etmelisiniz. Eğer kilolu bir vücut tipiniz var ise büstiyerli bir jartiyer tercih edebilirsiniz. Daha çekici ve cazibeli gözükmeniz için küçük ayrıntılara dikkat etmelisiniz. Kumaş seçiminize de dikkat edebilirsiniz. Deri bir jartiyer daha seksi görünmenizi sağlayacaktır. İç çamaşırınız ve çorabınızla uyumlu bir jartiyer daha iyi görünmenizi sağlar. Uyum içinde olarak eşinizle daha iyi bir uyum yakalayabilirsiniz. Jartiyerin asıl amacı çorapların kaymadan durmasını sağlamaktır. Fakat günümüzde kadınların erkekler için afrodizyak etkisi yaratmasını sağlayan bir obje halini almıştır.

Seks yapmak kendi limitlerinizi aşmak için güzel bir araçtır. Seks yapmak ailevi bütünlüğü de korur. Örneğin eşinizle tartıştığınız da seks bir meditasyon yöntemi olur. Sağlığınız açısından da seks hayatınızın aktif olması önemlidir. Seks hayatınızı aktif hale getirmek için de eşinizi baştan çıkarmanız gerekecek. Ama bunu yapmak için çok uzak konulara geçmenize gerek yoktur, bahsettiğimiz iç çamaşırlarının afrodizyak etkisi ile eşinizi rahatça istediğiniz kıvama getirebilirsiniz. Kendi evinizde dışarıya davrandığınız gibi veya dışarıda olduğunuz gibi biri olmak zorunda değilsiniz. Farklı olmakta zorunda değilsiniz. Kadınların hayal dünyası oldukça geniş ve etkilidir. Sadece olmak istediğiniz gibi olup, davranmak istediğiniz gibi davranmanız yeterlidir. Partnerinizin mutluluğu ile sizde tatmin olabilirsiniz. Bunun haricinde kendinizi olmak istediğiniz kişi olarak görürseniz kendinize olan güveniniz ve kendinize olan sevginizde artacaktır. Mutlu bir birlikteliğiniz ve mutlu bir siz ortaya çıkacaktır.

Seksi ve fantezi iç giyim alırken tamamlayıcı tüm ürünlerini de alarak eşsiz hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kelepçe, kırbaç gibi aksesuarlar ile giyimlerinize eşsiz bir hava katabilirsiniz. Daha çok kışkırtıcı olmak istiyorsanız ve partnerinizin üstünüzde üstünlük kurmasını istiyorsanız bu aksesuarları ona vererek kendinizi eşinize bırakmalısınız. Bu eşiniz içinde değişik bir deneyim ve çok etkili bir kışkırtıcı olabilir. Hayalinizde ki fanteziye göre şekillenen bir seks, bu ürünlerle daha fazla afrodizyak etkisi yaparak ikinizi de daha çok tatmin edecektir.