Misyonumuz ve Logomuz

'annebenevleniyorum' -şaka değil, gerçek! Hem ciddi hem de esprili, evlilik programlarına inat farklı, geleneksel ama yepyeni buluşma noktası. 

'annebenevleniyorum' platformu evlilik kavramını oldukça ciddiye alan ve ciddiye alan kişilere de üye olma fırsatını yakalatmayı hedefleyen bir  evlilik sitesidir. Evlilik unsurunun ne kadar ciddi bir olgu olduğu ve toplumun en küçük çekirdek topluluğunu oluşturduğu hepimizin malumu... Koskoca bir ömrü birlikte geçireceğiniz ve hayat boyu bir çok şeyi, hayatınızın birçok evresini paylaşacağınız partneri doğru seçmek ve bu konuda yanılgı yaşamamak ne kadar önemli takdir edersiniz. 

Kutsal olan bir birliktelik olan evlilik kavramı ise ‘annebenevleniyorum’ sitesinde gerçek bir mutluluğa dönüşüyor. Siz de 'annebenevleniyorum' platformuna gelerek yüzlerce çift gibi kendinize uygun olan eşi hatta ruh eşinizi bile bulabilirsiniz. Kültürümüze, örf ve adetlerimize bağlı kalarak, toplumumuzun geleneksel yapısını zedelemeyecek şekilde hayalinizde yaşayan partnerle tanışabilir, seviyeli bir ilişkinin ardından o her zaman düşlediğiniz evliliği yapabilirsiniz. 'annebenevleniyorum' çöpçatan ve evlilik sitesi, asla gayri ciddi tanışma platformlarıyla karıştırılmamalıdır. 'annebenevleniyorum' dijital platformuna girerek, tercih ettiğiniz modlardan yararlanabilir, 

* Telefon numaranızı, 
** E-posta/sosyal medya adreslerinizi belirterek,
*** Profil alanınızı doldurarak,
**** ABE üyelik tiplerinden dilediğinizi seçerek üyeliğinizi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

İşte, karakterinize uygun olan aradığınız partneri bulmak bu kadar da kolay! 

Dilerseniz profilinize uygun olan kendinize ait ya da ailenize ait olan fotoğraflarınızı yükleyebilirsiniz. Bu konuda seçtiğiniz fotoğrafın, sizi doğru yansıtmasına ve netliğine özen göstermelisiniz. Öte yandan cinsellik ve şiddet içeren fotoğrafların eklenmesi yasaktır. Profil bilgileriniz ise  gerçekte olduğu gibi olmalıdır. Unutmayın ki kendiniz hakkında gerçeği yansıtmayan her bilgi, üyelerle buluştuğunuzda sizi zor duruma düşürerek güven kaybına neden olacaktır. Ayrıca gerçeklikle özdeşleşmeyen (örneğin, gerçek dışı kimlik bilgileri gibi) tüm kötü kullanımlar anında iptal edilmektedir. Mesajlaşmalar konusunda dürüst, içten ve seviyeli olmanızı öneririz. Ayrıca mesajlaşmalar sırasında; argo kelimeler kullanmak, küfür içeren mesajlar atmak kesinlikle yasaktır ve sistem tarafından otomatik filtrelenme ile engellenmektedir. 

Kısacası ‘annebenevleniyorum’ sayesinde, belki bir parkta yürürken, belki bir AVM ‘de ya da bir kafede otururken göz göze geldiğiniz ve tanışmaktan çekindiğiniz kişilerden huyu huyunuza, suyu suyunuza uygun olan partnerle tanışma imkanı bundan böyle çok daha kolay olacaktır. 

Bu arada Blog yazılarımızı ve anketlerimizi takip etmeyi unutmayınız, yorumlarınızı ve oylamalarınızı her zaman beklemekteyiz.

Logomuz ise Neden Penguen?

Birçoğumuzun bildiği gibi, dişi penguen yumurtladıktan sonra yemek aramak için iki ay gibi uzun bir süre yolculuğa çıkar. Bu sırada ‘adam gibi adam’ olan imparator penguen, yumurtayı sıcak tutar ve sadık bir şekilde eşini bekler. Aynı şekilde 'dişi penguen' de asla tek eşlilik kuralını bozmaz. 

* Arjantin'in New Islands bölgesinde yaşayan erkek penguenlerin, binlerce kilometre göç edip geri döndükten sonra bile sadece kendi eşleriyle çiftleştiklerini ortaya çıkardı. Biology Letters adlı dergide yer alan araştırmada tek eşli hayat yaşayan penguenler 'inanılmaz sadık' şeklinde nitelendirildi. Uydu izleme cihazı takılan penguenlerden biri, yılın 330 günü eşinden yaklaşık 2 bin 500 kilometre uzaklaştı. Sadık penguen bunca mesafeye ve ayrı geçirilen vakte rağmen çiftleşme döneminde eşini buldu.

 

annebenevleniyorum : niyetimiz ciddi -yani evlilik 

E-Posta: abe@annebenevleniyorum.com 

WhatsApp: +90 850 302 223 8 (abe)